Takže v prvé řadě bych se chěl omluvit že sem nedodal co mám všechno za bedny:Takže vrchy mám em151 a spodky BC18SUB.když už sem vám to všechno napsal takže mi můžete poradit s výběrem zesu jak na vyrchy tak i na ty spodky děkuji a ještě jednou se omlouvám.