Fórum

Odpovídáte na příspěvek

16.02.2005 08:43
#4847 detail odpovědět

Pro Huberta.Ty AX10 jsou 8 ohmové a jsou zapojeny paralelně /4ohmy/ a je to používáno k base.Výhledově a po domluvě bych nechal bednu u Vás změřit.Dík.

Napsáno zbývá znaků