Fórum

Odpovídáte na příspěvek

05.05.2009 15:19
#47717 detail odpovědět

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně gejtů a kompresorů. Je na úpravu bicích použitelný model Rane DC22 (samozřejmě v odpovídajícím počtu kusů) nebo mám raději sáhnout po modelu Rane G2? Ještě jeden dotaz ohledně použití ekvalizéru na hlavní LR výstup z mixu, když mám před zesilovači zapojený DSP Sabine NAV360 na které mám už EQ nastavené. Mě to připadá už zbytečné. Samozřejmě na odposlechové cesty bych EQ použil. Díky za odpovědi.

Napsáno zbývá znaků