dotaz na parametry MR10N301: Díval jsem se na TS parametry uvedeného reproduktoru. Q mi připadají pro použití v horně dost vysoké... je to v pořádku?? např v serii 7001 je stejný seriový kus nebo speciálka - dle TS ???? díky