Fórum

Odpovídáte na příspěvek

deiksac
17.01.2005 12:57
#4472 detail odpovědět

2 Hubert: hlavně by mě zajímalo, jestli je ten výškáč dostatečně kvalitní nebo jestli jít do lepšího, případně jakého.

Napsáno zbývá znaků