to Pavel Vojta ale podle mě ten fázový rozdíl zvniklej po průchodu L-R equalizerem se dá pro to pásmo SUB Aux vykompenzovat na tom procesoru. Podle mě by se to mělo dát změřit nějakým analyzérem ne? Protože kupovat dvě LA-Audio je docela ranec ne?