Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Milde
19.02.2009 15:58
#44641 detail odpovědět

Ahoj chtěl bych se zeptat co se stane když budu mít silnější zesilovač než bedny.Zesilovač chci použít QSC GX5 na satelity Behringer B1520PRO děkuji za odpověd.

Napsáno zbývá znaků