Veru...V poslednej dobe sa tie "inteligentné" príspevky nejak rozmnožili. Vraví sa ,,na fóre nikdy nepíš druhému to, čo by si mu nepovedal aj do očí". Myslím že problém je medzi stoličkou a klávesnicou jedincov, ktorí si potrebujú zvyšovať inak neexistujuce sebavedomie na internete za rúškom anonymity. Ťiež som za mazanie debilných príspevkov, debilita by nemala dostávať na takomto super fóre žiadny priestor.