Je to nesmysl, ze dvou kusů plastu se ta bedna přece celá nesloží, jsou tam další díly, třeba mřížka, vzadu zůstane díra, nebude na co přišroubovat driver, nemusí tam pasovat košem a na díry jiný reproduktor atd. Přední i zadní díl máme zatím na skladě jen na ART522 (ostatní vždycky jen jeden) a ten pár by stál asi 4000Kč. ART500 o něco míň, ale tam je to s bednou složitější (překližkové výztuhy). Prostě to nejde, to není jako si z fabriky nanosit domů celou škodovku :-)
Ano, Kappalite+DE250 tady shora bych za podobné situace taky doporučil, s dobrým překližkovým skeletem to bude asi i lehčí než EM151 a rozhodně o dost dál.