Fórum

Odpovídáte na příspěvek

05.08.2008 11:05
#39163 detail odpovědět

To by mělo jít udělat i doma, pokud je to tak malá část obvodu, tak asi není potřeba nic centrovat a stačí jen podlepit. Lepidlo není kritické, pokud to bude něco jako chemopren, tak opatrně s množstvím, protože ředidla v něm obvykle difundují do "gumových" okrajů a minimálně dočasně je zdeformují, nějaká disperze by byla bezpečnější, ale zase nemusí na tom materiálu dobře držet. Někdy se to musí zkoušet, nedoporučuji nic jako vteřiňák, epoxid, silikon.

Napsáno zbývá znaků