Fórum

Odpovídáte na příspěvek

01.12.2004 13:59
#3866 detail odpovědět

to Petr
Domnívám se , že Ampeg dvoudesítkovku nedělá ,ale určitě to dělá SWR.Někde to mám.Dyžtak napiš.

Napsáno zbývá znaků