Fórum

Odpovídáte na příspěvek

fagot
09.06.2008 14:11
#37733 detail odpovědět

A ještě jsem zapoměl napsat, že mi to doma nevyhazuje jistič (10A, char.B), kterej čas od času vyhodí pouhé zapnutí monitoru od počítače.

Asi jsou napájecí obvody řešeny velmi dobře

Napsáno zbývá znaků