Zdravím, mám prosbu řešíme pro malou kapelu bez bicí jen se samplerem, aby nemuseli tahat odposlechy, 4 x sluchátka a nějaký 4 kanálový úpředzesilovač aby si každý mohl namíchat co potřebuje. Nějaké doporučení? Nemusí to být bezdrát. Díky za rady.