Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Pavel S
04.03.2008 22:19
#35334 detail odpovědět

Protože nekouřím, musel bych si strakt do uší buť vojetý špačky, nebo špunty. Jednou sem takhle daroval známému špunty do uší při zvučení hustýho panku.

Napsáno zbývá znaků