Zdravím, mám dva drobné dotazy 1. Lze rozbočit signál z DMX ovladače do dvou větví? Něco jako "Y" kabel, prostě sprostě paralelně .-) 2. Našel by se někdo ochotný mi dodat na zakázku DMX modul pro řízení LED?