Česta: Samozřejmě, druhou otázkou je vlastní návrh bedny. Ten multiplex je sice asi 4x dražší než dřevotříska,ale je to konzistentní materiál, bedna z toho je kus řemesla. Když dám do reproduktoru 5 a víc tisíc kč,tak mně pár stovek navíc už nevyřídí.