Fórum

Odpovídáte na příspěvek

AAA
15.01.2008 12:32
#33602 detail odpovědět

to je pravda ale, já tady nemluvim o literatuře. A navíc myslím že lidi co mě tohle píšou mají máslo na hlavě.

Napsáno zbývá znaků