To p.g. Já bych řekl, že to je prostě levnější a slabší varianta, té ART 525-A, jestli se teda nemýlím. Ale, chtěl bych vědět co to utáhne? Když hraješ s ART 310-A, napiš mi, jaké akce s tím zvučíš a jakou kapelu?