Fórum

Odpovídáte na příspěvek

13.11.2007 12:42
#31058 detail odpovědět

to česťa: MT18 hrajou dobře já mám class a jak s rovnou stěnou tak šikmou což je v podstatě stejné. Je to naprosto uni bedna, na malé akce používám nahoře RCF 3002SMA do které jsem zabudoval šikmé hnízdo a pod to dávám buď 1x 18" nebo na každou stranu jednu.
A je to akorát. Pod PS15 bych dal 2ks na stranu na větší akce a budeš spokojenej. A na malé vezmeš jen jednu. Ja na velkých akcích když jedeme s komplet class a tak dáváme až 6ks na stranu a je to mazec.

Známý má NExo alpha i PS15, a na malé akce jezdí 2xPS15 + 1x S2
A totéž prostě paráda.

Měl jsem kdysi i megaton tuším 15" + 1.4" a pod tím 2ks MT18
a též to hrálo jak o život.

Je to opravdu o tom vkusu ale jak zde již někdo psal blbě se to kombinuje aktiv a pasiv. Já to dělám protože se mi nechtějí kupovat aktviní basy kvůli malým akcím. ale je to vždy doba než to prokabeluji.
Velké akce neřeším tam dám komplet system.

Být tebou tak koupím tyMT18 4ks k tomu slušný konec no a procesor máš od nexa ne? A máš vystaráno. Jestli chceš napiš klidně na mail. dám ti tel. a můžeme i pokecat.

Napsáno zbývá znaků