Fórum

Odpovídáte na příspěvek

caliig
02.11.2007 14:37
#30684 detail odpovědět

wenkow: no jako zase prrr, Tiesto se nedostal tam kde je kvůli djingu resp. kvůli tomu jak dobře ovládá svůj nástroj (gramofon, cdplayer) ale kvůli své produkci což je velký rozdíl (!)

Napsáno zbývá znaků