Fórum

Odpovídáte na příspěvek

JKL
24.10.2007 12:29
#30367 detail odpovědět

to Kotas

tak ta je od Lukáše

Já mám truchu větší tišták a jinej způsob dělících čar

Napsáno zbývá znaků