Fórum

Odpovídáte na příspěvek

30.09.2007 17:07
#29618 detail odpovědět

Mám Drivery D3305Ti DPD 8/ohm podle informací mají 107DB. Když je zatlumím odporem tak na 100dB to znamená asi 7 ohmový rezistor. Dělící frekvenci budu mít aktivní výhybkou dělenou na 1500 Hz.Kolik watů můžu do driverů pustit. Driver má údajně 75Wat. Samozřejmě budu drivery živit samostatným zesákem. Děkuji za odpověď.

Napsáno zbývá znaků