Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Pavel 1
27.09.2007 19:27
#29544 detail odpovědět

Sendy: Pokud by Ti to nevadilo, byl bych rád, jestli by jsi mě napsal, co je to přesně za Linetu.Pokud by to nebylo nad moje finanční možnosti, tak bych se na to podíval......Díky

Napsáno zbývá znaků