Roman-zvuček: díky, Tvůj příspěvek jsem zaregistroval :-) a K těm bi a tri ampům - asi možná nejsem in, ale mám na mysli systém, kdy jeden zesilovač budí subbasy a druhý zesilovač satelity (s pasívní vyhýbkou).