Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Pepan
20.09.2007 20:10
#29284 detail odpovědět

Co to tady řešíte za píč...ny? Kdyby tady radši někdo napsal, jak bylo na Muzice!

Napsáno zbývá znaků