to: kvaker, výrazně se určitě projeví, jde o to jestli pozitivně či naopak:-) Pokud chceš aby to bylo opravdu pozitivním směrem, pak mysli raději nerozumě rozumě a vyber XTA. to: Hubert a můžeš mi prosím nějaká ta měření 8" + 1" poslat?