Je pravda ,že vyjde na cca 12tis,ale na rozdíl od bedýnky za polovic hraje. Podiový monitor je trochu specifická záležitost, dost je potřeba věnovat zvýšenou pozornost oblasti mezi cca 800Hz a 3,5kHz, nejen v ose. Podle mně na hlasitější žánry je 1,4" driver skoro nutnost. Při míchání monitorů, kromě obsahu,potřebuji i doladit celkovou barvu zvuku a EQ jen omezit negativní vliv prostředí.Paradoxně kvalitní monitor nemusí hrát pak tak nahlas.