Tenhle evrgýn by mi tak nevadil, ty reproduktory jdou k sobě dobře, ale snaha nacpat D210TI úplně všude, hlavně když žádné nemáme, ta mi opravdu už leze na nervy.
"Tunit" EM151 sice zase poslední dobou musím (právě kvůli nedostatku původních driverů) ovšem uvědomte si, že to je prakticky nejhorší bedna 15+1", pod kterou jsme se kdy podepsali, kdo chce víc a myslí to vážně, tak by měl začít rovnou jiným skeletem, podívejte se na takové bedny v našem lepším sortimentu. Tohle je jako dát si v restauraci škubánky s mákem a pak se pokoušet je na stole předělat na biftek s oblohou :-)
Jedna 15" a dvě 15" jsou něco jiného celkově, dole větší plocha membrán pomáhá, nahoře škodí, jednou je impedance automaticky 4ohmy, podruhé by s tím byly problémy, rozměry a vertikální směrovky se liší zásadně atd.