Fórum

Odpovídáte na příspěvek

03.08.2004 10:46
#2434 detail odpovědět

to Peťo.. Drivery mohu vzít do Blavy ve středu. Mohu Ti je předat tam, nebo poslat dobírkou. Omlouvám se za zpoždění.

Napsáno zbývá znaků