Mě se taky ty aktivní provedení moc líbí...jen co se stím dějě když začne poprchávat,nebo je chvilková průtrž mračen?To je asi potřeba to vypnout? Ono totiž jednak ty externí klasické zesy jsou v racku na pódiu o dost lépe chráněny ne? To je má největší obava..
Co všechno člověk potřebuje k provozování takového line array jako bylo to na náměstí? Když je to active, tak už k tomu je i nějaký processor?Nebo se to nastavuje přímo na bednách? Mě by totiž zajímalo kolik financí taková hračka vyjde.
Díky.