Fórum

Odpovídáte na příspěvek

01.10.2006 23:48
#20166 detail odpovědět

Asi bych nic zvláštního nevymýšlel a začal na 40Hz, to vypadá v tak velké bedně nejlíp.

Napsáno zbývá znaků