Třeba si taky dělali srandu, jako já. Ono je to skutečně k smíchu chtít nějaká náměstí ozvučovat malými a lacinými klubovými bednami. Samozřejmě se ty Yamahy dají kompletně vykuchat a osadit líp, ale to už je veškerá výhodnost jejich nákupu ta tam.