Nevím proč je řeč o stovkách tisíc za speaker management, ceny jsou spíš v desítkách, asi tak od třiceti do devadesáti tisíc za XTA, RANE, SABINE, QSC, tedy v hodně vysoké kvalitě, pokud je něco mírně přes tu stovku, tak to hodně překračuje zmíněné požadavky.