2 Greeny: 1. Jsi hluchej ??? 2. Nebo v tom máš 12" DRB a 1" piezo super space-star driver ???? ;o) To mi neříkej, že jako DJ jsou dva odposlechy 250W na podiu málo..... Co tak třeba začít s kouřením něčeho měkčího ;o)))))))