Fórum

Odpovídáte na příspěvek

miguel
10.09.2006 15:51
#19243 detail odpovědět

ahoj huberte, muzes mi prosimte povedet, jak bude hrat reproduktor 15ndl76 v dvoupasmovy bassreflexovy bedne? me na tomhle modelu imponuje vysoka citlivost/ucinnost xmax.

Napsáno zbývá znaků