zdravim,potreboval bych poradit,mam dva reproduktory eminence delta 15lf a zeilovac qsc rmx 1850hd a chtel bych si postavit dve supbasove bedny,zajiml by me vysledny efekt kombinace techto beden a zesilovace a jaka vyhybka by byla zapotrebi.predem diky za odpoved