2 Tony: Zítra a ve čtvrtek zvučíme jeden festiválek Basy: 16x EM15 Vrchy: 4x (2x15PL40 + DE750) a na "vykrytí" 2x (2xDELTA15+DE600) Pokud splašíme digiťák, budou fotky a něco pošlu. V pátek se ozvu jak to dopadlo. ;o)