Fórum

Odpovídáte na příspěvek

RobertG
28.07.2006 14:35
#17630 detail odpovědět

2 Sportovec: Mal som MX2442. Trpi neduhmi typicky Behringerovskymi. Nema velky headroom a prebudenie hlasno spievajucimi spevakmi je uplne normalne,navyse skresluje vtedy ako diva sv*na.Gain stiahnuty na minimum... Horsie je to s presluchmi, tie sa prajavia tak , ze vedlajsi uplne stiahnuty kanal blika pri prebudenom ako ziarovka na stromceku. To iste plati pre AUX vystupy najde sa tam aj signal ktory tam vobec nesmerujes.Inak je to funkcne...

RobertG

Napsáno zbývá znaků