Chtěl bych se pozeptat jak to je s vytlumováním bassreflexových beden. Mám dělanej subbass a když jsem vytlumil jen zadní stěnu tak se mi zdálo, že to hraje líp než když jsem to vytlumil celý. Otevřel jsem totiž profi subbass a ten byl vytlumenej komplet. Díky moc za odpověď.