Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Rox
28.03.2006 13:57
#14767 detail odpovědět

To Lubos: Pokud mohu doporučit, drž se slov Huberta. Taky jsem dlouho špekuloval s kompaktama, různejma reprákama(přemotannejma i nepřemotanejma) a nakonec jsem postavil na doporučení Huberta kopie EM151 (přesné včetně vyhybky) a výsledek se nedá porovnat. Je to odladěná bedna kde hraje to co má, není tam díra na středech, jak se často stává, dobrá citlivost. Za ty prachy nádhera.

Napsáno zbývá znaků