Fórum

Odpovídáte na příspěvek

16.01.2006 19:58
#12890 detail odpovědět

chtěl bych si pořídit basové bedny od Megatonu.Mohl by mě někdo poradit jaký typ je nejlepší.Bylo by to na živé hraní bigbeat a podobně.Žádné disko.

Napsáno zbývá znaků