Fórum

Odpovídáte na příspěvek

Petr fritsch
04.01.2006 20:46
#12475 detail odpovědět

Zdravím ve spolek, chci se pozeptat chytrých lidí co by mi doporucili za PA sestavu do klubu na bigbit. Měl jsem pujcenou sestavu 4x LA212 a 4x FR250 a bylo to dost slušný. Kámoš mi ale radil, že by se za polovic dalo sehnat tu samou kvalitu od Megatonu. Nevite jaky typy by tam seděly??? Díky moc za radu

Napsáno zbývá znaků