Fórum

Odpovídáte na příspěvek

26.07.2003 20:45
#106 detail odpovědět

To jirka - nebudu se zastavat Kozuba, protoze mi leze do zeli, ale pokud chces chodit na akce se skvelym zvukem, musis je bud vydatne zponzorovat, nebo si kup velky aparat a zvuc je sam. Pokud na akci prijde x lidi a zaplati y penez, z toho OSA shrabne polovic ( s argumentem, ze by tech lidi se tam vlezlo asi tak pul Ostravy), ucinkujici nejsou obvykle gratis, tak si spocti, co muze byt na zvuk a svetla. Kdyby to cast lidi nedelala z nadseni, tak budem chodit jen po Stodolni od hospody k hospode nebo cumet na bednu.
V Ostrave a okoli je vic lidi, vlastnicich apec ruzne velikosti. Krome Dudy a spol (kdyby nerejzovali na Mrazikovi tak to davno odpiskaji) tu ma vetsi aparat Valovy, pak Baca a tech malych se najde aspon 10. Velka konkurence je take na Frydecku. Ale opravdu velky apec ma jen Duda. Na colours byl z Ostravy Baca na male scene, na velke byly EAW a hralo to dobre. I kdyz jsem uz z doslechu slysel, ze pry to bylo nevyvazene a totalni pruser, ale to rikali lidi, co tam nebyli. Na dalsi scene byly Turbosoundy nebo neco takoveho z HrKr, taky dobry, ale meli by se napred naucit zachazet s podiovkou.

Napsáno zbývá znaků