Fórum

Odpovídáte na příspěvek

24.07.2003 18:27
#101 detail odpovědět

Díky za info ohledně stavby BC (15PL40,DE500,A6560) Zůstanu u téhlé kombinace výše uvedené a do subbasu možná hodím tu Kappu 15 LF nebo 15PZB40.Uvidím... Los problemos je s výhybkou, pokud by mi jí p.Hubert odladil a poslal mejlem schéma zapojení, nevidím v tom problém... Jak jsem už psal, bedna 90x50x40, dva bassreflexy 12x10 cm. Jinak když tak pročítám řádky psané níže, já byl nedávno v Hlučíně u Ostravy u jezera na Letní noci Rádia Helax, lidi pozor, měli tam dvě hlavice (základní), jeden scener a nějaké točívé světýlko... :-((( A zvuk????? AC. Tři subbasy po 1200W na straně a k tomu na straně 4 ks dvoupásma (12"+2") Jak jsem to slyšel, bylo mi na blití...Z té akce jsem měl velké hovno, neboť se to nedalo poslouchat!!! Jinak zvučil to ostravský expert na zvuk LIBOR KOZUB - majitel agentury REMAK AGENCY, která prý udájně má hlavní sídlo in Praga. Mixák měl Yamahu 24 vstupovou (na dva bezdráty a výstup z mixáku od DJ...), efekťák, a hodně podobných, totálně zbytečných blbostí... No nic, HUberte, pokud mi tu výhybku odladíš, budu jen rád!!! A jde vidět, že v naší republice ještě nevymřeli poctiví a solidní lidé, jako jste Vy a spol. (Vy víte, o koho se jedná...) S pozdravem ostravský dj George.

Napsáno zbývá znaků