Fórum

Odpovídáte na příspěvek

pichalek
24.10.2005 13:37
#10039 detail odpovědět

DAWEVOVI:hele sice je to omnitronic ale sam jsem jiz par beden omni mel a jde to...za ty brachy jo!at si rika kdo chce co chce...musis to brat z toho finacniho hlediska...svoji funkci to proste za ty money plni!a kdyz se k tomu chovas slusne tak to i docela hraje!neni to sice nejak na zivy koncerty ale na tanecni hudbu typu disco,techno..atd to je good!a jestli je mas jeste za tak dobrou cenu tak bych to neresil.....

Napsáno zbývá znaků