Fórum

30.01.2022 13:49
#89175 detail odpovědět

Ahoj děkuji za informace,jsem začátečník, už jsem si zpoustu věci nastudoval,ano reprobox je osazen 2x15" repro das audio 15B který májí každý 500w RMS a 2"driverem,v boxu mám novou na míru vyrobenou a odladěnou výhybku,ano jak jste psal repra mám zapojená paralelně tudíž box je na 4ohm,spoustu lidí se bojí aby lexon hrál v můstku na 4ohm,jenže já si říkám že když budu mít lexona v můstku na 4ohm tak pojede cca na polovinu výkonu,kdežto když půjdu na jeden kanál na kterém při zátěži naměřily cca 880w tak je to pro box málo a pro zesilovač max kde bude topit,zkreslovat a bude mít největší pravděpodobnost že se poškodí,navíc mám ty lexon dva koupil jsem je z pevné instalace z bývalého clubu mají originál plomby hráli tam cca 7 let a nikdy bez poškození jeden byl v můstku také na basy 4ohm kde prý kolikrát hrál skoro pod plnou zátěži,ale já ho chci využít z rezervou proto když potřebuji 1kw tak raději koupím dvě a pojedu na rezervu,box máme na firmě kde využíváme na narozeniny,firemní akce a podobně pro cca 30 lidí v prostoru cca 25x25 do tet jsem box živil EP2500 v můstku ale bylo to na box málo