Fórum
reloop, aneb jak dopadne kazdej opovazlivec ve snaze nedejboze nekomu druhymu pomoct neco malo usetrit. jeste chybi reakce typu: S tim bych se ani neopravoval a Proc si nekoupi lepsi stroj ??
jj, PF2015
Ano, ano, svatá pravda. Jeden se snaží něco ušetřit jinému a v dobré víře pomoci......ale nedej bože aby náhodou nešlo o ozvučení akce za přátelštější cenu. Pak se z onoho dobrodince stává třídní nepřítel, protože z čeho mají všichni ti slušní zvukaři vyžít, když se podrážejí ceny?
Zdá se mi to nebo skutečně lidi nevidí, že jde o stejnou situaci. Stejné je to se skuhráním nad cenami a maržemi z prodeje a s tím související snaha hledat lacinější kopie všeho možného, doprovázená stížnostmi na lacinou nabídku zvučení akcí (="podrážení ceny").
Jak se pak mají uživit všichni slušní zvukaři, prodejci, dealeři, servisáci, výrobci, integrátoři......když jim všichni zlí stále podrážejí ceny.....a kdo je vlastně hodnej a kdo zlej? A je to trvalé, nebo pokaždé jinak (ála zlí jsou vždy ti druzí...)