Fórum

04.09.2005 20:18
#8596 detail odpovědět

to Coax & J.J. Díky za rady.Pro další řešení situace popíšu nynější stav.Mix:nějaký malý Behringer,konec:QSA600,boxy 2* Zomax 10"+Tonsil.Boxy musí ozvučovat i varhany. 1.box je použit pro ozvučení vnitřku,2.pro venek,je li potřeba.Mikrofony:nějaká sada bezdrátů 2ks.od PASoundu.1. na husím krku na stojanu pro čtení,2.na oltáři.Dnes jsem slyšel ozvučení kostela 3ks Shure SM48.Nebylo to zlé,ale měli jen zřejmě širokopásmové bedýnky,což v našem případě nelze ,kvůli ozvučení i varhan a tím i použití basovějších reproduktorů.
U stojanu pro čtení evangelia apod. se něco vyřeší odděleným stojanem(rány do stojanu),ale mikrofon na oltáři by měl brát z větší dálky.Samozřejmě by se koupily oba stejné.Ptám se:je Shure SM48 o tolik lepší,než používané mikrofony(asi Sekaku),že by problém z braním z dálky(cca 50-70 cm )řešil,případně i částečně odstranil i hluk od ťukání do stojanu,nebo je třeba opravdu kondenzátorových mikrofonů?
to Vladoo: jsi podle Coaxe expert.Na internetu čtu chválu na AKG 880,že je mnohem odolnější proti zpětné vazbě než Shure 58,a snad i zvukově lepší.Máš s ním nějaké zkušenosti?.
Děkuji za odpovědi.