Fórum
Také bych chtěl poděkovat za Demo 4, za množství několikadenní vyčerpávající práce tak složitou akci připravit a skvělý guláš a Plzeňský Prazdroj, Kofolu a Malinovku.
Tlak z 12x15" z 6ti ND-215 (endfire) na plný výkon byl opravdu slušný, mě se jejich zvuk také líbil, na ale hlavně "ten tlak", i když musím souhlasit, že rezonance tam byly.
Všiml jsem si obrovského pokroku inovace TTL33A na MKII i když za cenu potlačení středových frekvencí (ale to je také řešení), pamatuji se loni na Demo 3 jak hrály před inovací.
Perfektní byly subbasy, u nichž bylo cítit (přiblížením ruky), že reproduktory hrají do zadu, ale není tam z nich nic slyšet - EAW a Megaton se třemi 12" na malé stage.
Za největší poklad z prezentované nabídky Prodance pro sebe považuji JF59NT, škoda, že musím splatit lichvu (hypotéku), jinak bych si je určitě koupil, třeba si ještě vezmu půjčku..