Fórum

27.07.2003 02:22
#107 detail odpovědět

Tak jsem se před chvílí vrátil z vesnice u Kopidlna,co měla letos tu smůlu,že si ji systémáři vybrali :-))) Zajímavý zážitek,pro tak starého člověka,jako jsem já,ještě že jsem na ty rozeřvané aparáty celkem zvyklý.Museli jsme tam vypadat jako komise z Národního výboru,jak jsme to tak obcházeli s foťákem a všude chvíli poslouchali,pokývali hlavami,něco si zdokumentovali a šli zase dál:Předeseda,Sekretářka a Bouchač najatý,aby nedostali na kokos.Aparáty byly vesměs zajímavé,narazili jsme na neuvěřitelnou spoustu věcí,které nám prošly rukama,snad s výjimkou cizinců můžu tvrdit,že každý tam něco od nás měl,někteří pak úplně všechno.Jestli se povedly fotky,tak to bude vidět i tady.Druhá jasná věc je ta,že lidé,kteří měli opravdový aparát,byť třeba z druhé ruky nebo v Česku okopírovaná Turba,měli také většinou mnohem lepší zvuk než ty hromady šrotu,dost často i bez funkčních reproduktorů uvnitř,které tvořily kulisy jiným.Monstrozní akce,mně osobně dost sympatická,možná pomůže srovnat žebříček hodnot znovu tak,aby slovo "sponzor" nebylo až nahoře,nýbrž někde vedle slova "suspenzor".